Philips Sonicare DiamondClean Dealpack 2 těla HX9392/39 + Opalescence Original Cool Mint bělicí zubní pasta 100 ml

Kód: Z01819
Neohodnoceno
Značka: Philips
8 999 Kč –6 %
HX9392 39 IMS cs CZ
8 999 Kč –6 % 8 499 Kč
K odeslání do 3 dnů

Nejvýhodnější dvoj balení oblíbených sonických zubních kartáčků Philips Sonicare DiamondClean.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti produktu

Sonicare Diamond Clean disponuje 5ti čistícími režimy, které Vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků při čištění zubů. Je dokázáno, že elektrický zubní kartáček odstraní až 7x více zubního plaku než manuální zubní kartáček. Čistění s DiamondClean je šetrné a mnohem jednodušší než čištění manuálním zubním kartáčkem.

Tento výhodný set obsahuje 2 těla kartáčku Diamond Clean v atraktivním černém a růžovo-zlatém provedení, které se krásně doplňuje. V balení má každý kartáček své vlastní cestovní pouzdro, které je možné nabíjet pomocí USB. A protože kartáčky k sobě prostě patří, mají společnou nabíjecí sklenici, kde můžete kartáčky bezdrátově nabíjet.

Za používání elektrického kartáčku se sonickou technologií Vám budou vaše dásně vděčné, protože neodhalují zubní krčky jako rotační kartáčky a nezpůsobují pak podráždění zubů. Zlepšení zdraví zubů a dásní můžete zpozorovat již během 2 týdnů.

Zabudovaný časovač Vás bude motivovat, abyste si zuby čistily řádné 2 minuty a program Easy start Vám pomůže navyknout si při přechodu z manuálního kartáčku. Po prvním zapnutí postupně zesiluje vibrační intenzitu a pomáhá Vašim zubům při přechodu na jiný styl čištění.

Specifikace

 

1. Zatočte s plakem

Speciální kartáčové hlavice a sonická technologie elektrických kartáčků odstraní až 7x více zubního plaku, než běžný manuální zubní kartáček. Zvlášť, když většina lidí si své zuby nečistí správnou technikou - v tom Vám pomůže právě elektrický zubní kartáček.

Z01819-1


 

2. Bělící effekt

Sonická technologie spolu se speciálně navrženými kartáčovými hlavicemi pomáhají odstraňovat pigmentaci z povrchu zubů, která se na nich usazuje například po pití kávy, čaje, červeného vína, ale i například při užívání některých léků.

Z01819-2


 

3. Péče o dásně

Díky masážnímu režimu sonického zubního kartáčku DiamondClean budou vaše dásně viditelně zdravější, protože kartáček jemně odstraní plak i z linií dásní a neodhaluje zubní krčky jako při nesprávném používání rotačních zubních kartáčků.

Z01819-3


 

4. Pět speciálních režimů čištění

Pět odlišných režimů čištění pokryje všechny Vaše potřeby při každodenním čištění zubů.

...

• Clean - základní režim pro každodenní péči o Vaše zuby

• Gum Care - režim pro jemnou masáž dásní, která pomáhá ke zdraví dásní a pomáhá i při vmasírovávání přípravku při zánětech

• Deep Clean - unikátní hloubkové čištění pro maximální lesk zubů (polish)

• Sensitive - režim vhodný pro citlivé zuby, které potřebují jemnou, ale efektivní péči

• White - režim navržení pro odstraňování povrchových skvrn (pigmentace) a tím zajištění vybělení zubů

Z01819-4


 

5. Moderní a funkční design

Kartáček je ideální společníkem na cesty. Díky modernímu a chytrému USB pouzdru můžete kartáček přepravovat a navíc i nabíjet, díky USB konektoru, kterým pouzdro disponuje. Kartáček tak budete mít vždy nabitý i na cestách - stačí zapojit USB do sítě a nebo dokonce i do počítače. A pokud jde o nabíjení doma, tak můžete cestovní pouzdro schovat do šuplíku, protože na nabíjení kartáčku doma máte krásnou sklenici, do které kartáček pouze odložíte a sklenice se už o vše postará. Baterie navíc vydrží při každodenním provozu až 2 týdny na jedno plné nabití.

Z01819-5


 

6. Čištění opravdu do hloubky

Režim Deap Clean (Polish) kombinuje sílu sonické technologie s tříminutovým režimem, který zuby vyčistí do hloubky a nechá je hladké a lesklé.

Z01819-6


 

7. QuadPacer a Smartimer

Kartáček disponuje chytrým časovačem, který se nazývá QuadPacer, který hlídá, abyste každé části úst věnovali optimální dobu čištění. Spolu se svým parťákem SmartTimerem, který se zase postará, aby jste dodrželi celkovou dobu čištění - 2 minuty.

Z01819-7


 

8. Čištění zubů nemusí být výzva

Díky speciálnímu sklonu kartáčku Sonicare a kartáčové hlavici dokážete vyčistit i těžko dostupné místa - například na zadní straně zubů.

Z01819-8

Shrnutí produktu
 • 5 režimů čištění
 • 2 těla kartáčku: Černé (Black) a růžovo-zlaté (RoseGold)
 • 2 kusy kartáčových hlavic DiamondClean standard
 • 1 nabíjecí sklenice
 • 2 cestovní pouzdra
 • Cestovní nabíječka s USB
 • 62 000 pohybů za minutu při čištění
 • Funkce Smartimer a Quadpacer
 • Světelná ikona jako ukazatel stavu baterie
 • Baterie: Lithium-iontová
 • Napětí: 110-220 V