Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9112/12

Kód: Z00705
Neohodnoceno
Značka: Philips
4 699 Kč –11 % 4 199 Kč
Na objednání

Se sonickým kartáčkem FlexCare Platinum je i to nejhlubší čištění dostatečně jemné, aby chránilo vaše zuby a dásně. Díky kartáčkové hlavici AdaptiveClean a intuitivnímu tlakovému senzoru jemně odstraníte maximum zubního plaku, ať už si zuby čistíte jakkoliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní hloubkové čištění

10krát účinnější odstranění zubního plaku a zdravější dásně

  • 3 režimy, 3 intenzity
  • 2 hlavice kartáčku
  • S tlakovým senzorem

Odstraňte až 10x více plaku díky kartáčkové hlavici AdaptiveClean

Zlepšuje zdraví dásní již během 2 týdnů

Nasaďte naši kartáčkovou hlavici AdaptiveClean, abyste poznali doposud nejdůkladnější vyčištění. Až 4x větší plocha dotyku**, která na těžko dostupných místech odstraní až 10x více plaku* a poskytuje unikátní hloubkové čištění podél linie dásní a mezi zuby. Díky optimálnímu čištění se sonickým kartáčkem FlexCare budou vaše dásně zdravější již během 2 týdnů. Odstraněním až 7x více plaku podél linie dásní v porovnání s manuálním zubním kartáčkem získáte ten nejzdravější úsměv.

Vyberte si ze 3 režimů a 3 nastavení intenzity

Režim Deep Clean si hravě poradí s problémovými místy

S kartáčkem FlexCare Platinum Connected poznáte nejdůkladnější vyčištění. Tři nastavení intenzity vám umožní intenzivní vyčištění, zatímco tři režimy se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám: režim Clean pro skvělé každodenní vyčištění, režim White pro odstranění povrchových skvrn a pro unikátní hloubkové čištění režim Deep Clean. S režimem Deep Clean se můžete zaměřit na konkrétní oblasti a věnovat jim důkladnou pozornost. Zkombinovali jsme sonický stíravý pohyb naší kartáčkové hlavice se třemi minutami čištění, takže si zuby vyčistíte opravdu důkladně.

Upozorní vás, když na zuby příliš tlačíte

Naše unikátní sonická technologie vám přináší efektivní a šetrné čištění

Pravděpodobně si ani nemusíte všimnout, když při čištění zubů vyvíjíte příliš velký tlak, ale FlexCare Platinum si toho všimne. Pokud vyvíjíte nadměrný tlak, kartáček začne jemně vibrovat. Tím vás upozorní, že byste měli tlak zmírnit, a nechat to vše na hlavici kartáčku. 7 z 10 lidí uvádí, že jim tato funkce pomohla čistit si zuby lépe. Sonický stíravý pohyb napění zubní pastu na bublinky, které útočí na plak a vhání je do mezizubních prostor a podél linie dásní. Současně si budou vaše zuby užívat až 31.000 jemných, avšak účinných stěrů kartáčkem. Za pouhé 2 minuty získáte stejný účinek jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem.

Kartáčková hlavice AdaptiveClean se přizpůsobuje podél linie dásní.

Časovače vás budou motivovat k důkladnému 2minutovému čištění

Nasaďte naši kartáčkovou hlavici AdaptiveClean pro šetrné hloubkové vyčištění, která přispívá až k 2x zdravějším dásním oproti čištění manuálním kartáčkem. Měkké a flexibilní gumové strany se přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní a absorbují přílišný tlak. Vlákna poté dosáhnou hluboko mezi zuby a zajistí vám pohodlné a efektivní důkladné vyčištění. Na důkladné vyčištění zubů postačí 2 minuty. Náš časovač QuadPacer vám dá vědět, kdy jste strávili optimální dobu čištění v každé části úst. Časovač Smartimer vás zase upozorní na uplynutí celkového času čištění. Společně vám pokaždé pomohou dodržet doporučenou délku čištění.

Bezpečný a šetrný pro zdraví vašich zubů a dásní

Dlouhá životnost baterie a cestovní pouzdro

Ať už máte jakékoliv potřeby, můžete si být jisti, že vám zubní kartáček FlexCare Platinum zajistí při čištění pocit bezpečí. Naše sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji použít dokonce i při každodenním ošetřování nemocných dásní. Díky prémiovému cestovnímu pouzdru bude váš kartáček hygienicky uložený. Kompaktní cestovní nabíječka zase udrží zařízení nabité na cestách. Užijete si dva týdny pravidelného používání na jednoho plné nabití, a mějte tak svěží pocit i na cestách.

Technické specifikace

Režimy
 
Clean Pro každodenní kvalitní čištění
White Odstraňuje povrchové pigmentace
Deep Clean Unikátní hloubkové čištění
3 intenzity Nízká/střední/vysoká
Design a provedení
 
Barva Břidlicově šedá
Snadné použití
 
Systém kartáčkových hlavic Hlavice kartáčku se snadným nasazením
Výdrž baterie Až 3 týdny
Indikátor baterie Kontrolka zobrazuje stav baterie
Tělo kartáčku Tenký ergonomický design
Displej Osvětlený dosplej
Technické údaje
 
Baterie Nabíjecí
Typ baterie Lithium-iontová
Provozní doba (od plného nabití do vybití) Až 3 týdny
Balení obsahuje
 
Rukojeť 1 FlexCare Platinum
Kartáčkové hlavice 1 ks AdaptiveClean, 1 InterCare, standardní velikost
Nabíječka 1
Cestovní pouzdro 1
Výkon čištění
 
Frekvence Až 31 000 stěrů za minutu
Výkon Odstraňuje až 10x více plaku než manuální kartáček
Přínos pro zdraví Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů
Bělící výhody Pomáhá přirozeně odstranit pigmentace
Tlakový senzor Při příliš velkém tlaku při čištění dává kartáček impuls a tím pomáhá dodržovat správnou techniku čištění
Časovač Funkce Smartimer a Quadpacer
Spotřeba
 
Napětí 110–220 V

Doplňkové parametry

Kategorie: Sonické zubní kartáčky
Výrobce: Philips