Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9172/14 se sanitizerem

Kód: Z01051
Neohodnoceno
Značka: Philips
4 999 Kč –8 % 4 599 Kč
Na objednání

Se sonickým kartáčkem FlexCare Platinum je i to nejhlubší čištění dostatečně jemné, aby chránilo vaše zuby a dásně. Díky kartáčkové hlavici AdaptiveClean a intuitivnímu tlakovému senzoru jemně odstraníte maximum zubního plaku, ať už si zuby čistíte jakkoliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní hloubkové čištění

až 10krát účinnější odstranění zubního plaku a zdravější dásně

  • 3 režimy, 3 intenzity
  • 2 hlavice kartáčku
  • S tlakovým senzorem
  • UV sanitizér hlavic kartáčku

Přizpůsobivá čisticí technologie AdaptiveClean zaručuje hloubkové a zároveň šetrné čištění

Kopíruje tvar vašich zubů a dásní pro unikátní hloubkové čištění.

Zbavit se starých zlozvyků je velmi těžké. Při čištění zubů sonickým kartáčkem nové generace FlexCare Platinum to ale neplatí. Díky naší adaptivní čisticí technologii s inovativní hlavicí AdaptiveClean a intuitivním tlakovým senzorem snadno vyčistíte i těžko přístupná místa. Vlákna kartáčkové hlavice AdaptiveClean se přizpůsobí tvaru vašich zubů a dásní a zajistí tak až 4× větší kontakt s povrchem zubů a dásní** a až 10× účinnější odstranění zubního plaku. Pokud budete na zuby kartáčkem příliš tlačit, tlakový senzor vyšle tělu kartáčku signál a ten začne jemně pulzovat. Budete tak jemní k dásním, ale současně nedáte plaku žádnou šanci. Kartáčková hlavice AdaptiveClean je jediná hlavice elektrického kartáčku, která dokáže kopírovat specifický tvar vašich zubů a dásní. Pružné části hlavice vyrobené z gumy zajišťují až 4× větší kontakt s povrchem zubů a dásní a až 10× účinnější odstranění zubního plaku podél linie dásní a v mezizubních prostorech. Kartáček tlumí veškerý nadbytečný tlak, který byste při čištění mohli vyvinout. Budete tak šetrní k dásním, ať si zuby čistíte jakkoli.

Upozorní vás, když na zuby kartáčkem příliš tlačíte.

Tři nastavení intenzity a tři režimy čištění.

Nemusíte si ani všimnout, že na zuby při čištění příliš tlačíte, ale zubní kartáček FlexCare Platinum to pozná. Jakmile použijete nadměrný tlak, intuitivní tlakový senzor vyšle tělu kartáčku signál a to začne jemně pulzovat. Budete tak přesně vědět, kdy ubrat. Podle průzkumů 7 z 10 lidí, kteří si čistili zuby příliš agresivně, díky tomuto tlakovému senzoru úspěšně snížilo tlak na kartáček. Díky třem nastavením intenzity a třem režimům čištění nabízí kartáček FlexCare Platinum optimální pohodlí a přitom skutečně důkladně čistí. Pokud potřebujete věnovat zvýšenou pozornost problematickým místům, tříminutový režim Deep Clean vám zajistí vynikající výsledky. Pro kvalitní každodenní čištění použijte režim Clean, pro odstranění pigmentů z povrchu zubů režim White. Intenzitu můžete nastavit na nízký, střední nebo vysoký stupeň podle vlastních preferencí.

Nový režim DeepClean: Unikátní hloubkové čištění pro zdravější dásně

Efekt unikátní dynamické vlny pro lepší zdraví zubů a dásní

Zcela nový režim DeepClean zajišťuje výjimečné čištění na obtížně přístupných místech. Unikátní pohyb hlavice kartáčku v tomto režimu a doba čištění prodloužená na tři minuty představují ideální volbu v případě, že chcete problematickým místům věnovat důkladnou pozornost. Sonický zubní kartáček FlexCare Platinum vykoná až 31 000 stěrů za minutu a vyčistí vaše zuby tak, že to uvidíte i ucítíte. Naše sonická technologie umožňuje dynamické čištění, při němž se tekutina dostane hluboko do mezizubních prostor a podél linie dásní. Zatímco vám kartáček FlexCare Platinum jemně masíruje dásně, zároveň stimuluje krevní oběh a pomáhá odstranit plak. Dosáhnete tak účinného a současně jemného čištění, které přináší klinicky ověřené výsledky.

Odstraňte bakterie pomocí UV sanitizéru hlavic kartáčku

Časovač napomáhá důkladnému vyčištění

UV čisticí technologie Philips Sonicare vám pomůže udržet hlavice kartáčku vždy čisté. UV sanitizér hlavic kartáčku, který se dodává se sonickým zubním kartáčkem FlexCare Platinum, je speciálně vyvinutý, aby odstranil bakterie z hlavic kartáčku. Světlo, které sanitizér vydává, čistí celou horní část hlavice kartáčku a pomáhá tak odstranit až 99 % bakterií a virů. Sonický kartáček FlexCare Platinum nabízí dva časovače, které napomáhají pečlivému čištění. Intervalový časovač Quadpacer napovídá, kdy je třeba začít čistit další část úst, zatímco časovač Smartimer napomáhá prodloužit čištění na odborníky doporučované dvě minuty.

Vydrží až tři týdny bez nabíjení

Praktické cestovní pouzdro a nabíječka

Při plně nabité baterii vydrží sonický kartáček FlexCare Platinum až tři týdny pravidelného používání bez nabíjení. S praktickým cestovním pouzdrem a kompaktní nabíječkou si můžete svůj sonický kartáček Philips Sonicare FlexCare Platinum vzít kamkoliv s sebou.Technické specifikace

Režimy
 
Clean Pro každodenní kvalitní čištění
White Odstraňuje povrchové pigmentace
Deep Clean Unikátní hloubkové čištění
3 intenzity Vysoká/nízká/střední
Design a provedení
 
Barva Šedá s leštěným bílým panelem
Snadné použití
 
Systém kartáčkových hlavic Zacvakávací hlavice kartáčku
Indikátor baterie Kontrolka zobrazuje stav baterie
Výdrž baterie Až 3 týdny
Rukojeť Tenký ergonomický design
Displej Osvětlený displej
Technické údaje
 
Baterie Nabíjecí
Typ baterie Lithium-iontová
Provozní doba (od plného nabití do vybití) Až 3 týdny
Balení obsahuje
 
Těla kartáčku 1 FlexCare Platinum
Kartáčkové hlavice 1 ks AdaptiveClean
1 InterCare, standardní velikost
Nabíječka 1
UV sanitizér 1
Cestovní pouzdro 1
Výkon čištění
 
Frekvence Až 31 000 stěrů za minutu
Výkon Odstraňuje až 10x více plaku než manuální zubní kartáček
Přínos pro zdraví Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů
Bělící výhody Pomáhá přirozeně odstranit pigmentace
Časovač Funkce Smartimer a Quadpacer
Tlakový senzor Při příliš velkém tlaku při čištění dává kartáček impuls a tím pomáhá dodržovat správnou techniku čištění
Spotřeba
 
Napětí 110–220 V