PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ! 05.-18.7 bude uzavřena prodejna a nebudou vyřizovány žádné objednávky.
Nové objednávky budou přijaty ke zpracování až 22.7.

Philips Sonicare for Kids dětský sonický kartáček s technologií Bluetooth

Kód: Z02120 Z02368 Zvolte variantu
Značka: Philips
1 599 Kč
Varianta
 • Pro děti od 3 let,
 • růžová / modrá barva,
 • sonická technologie,
 • 8 samolepek,
 • výuková aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti produktu

Interaktivní sonická technologie. Více zábavy, lepší čištění! Naučte své děti zdravým návykům pro celý život s pomocí technologie Bluetooth a propojením na zábavnou výukovou aplikaci. Děti budou sbírat odměny za své správné čištění. Kartáček disponuje 2 intenzitami čištění. Dětem se jistě budou líbit také veselé samolepky na přizpůsobení designu kartáčku.

Feature_Philips-13708008-F400072211-FIL-global-001

Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění 

Aplikace Philips Sonicare For Kids se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem vašeho dítěte a formou hry podporuje výuku správné techniky čištění zubů a dásní. Výukový rádce motivuje děti k tomu, aby si zuby čistily déle a lépe. Každé čištění začíná jednoduchými obrazovými pokyny, jak to dělat správně. Aplikace monitoruje každé čištění a jeho délku, aby rodiče měli dokonalý přehled o výsledcích jak si děti vedou mezi kontrolami u zubaře.


 Feature_Philips-12925011-F400072210-FIL-global-001

98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe

Se zubním kartáčkem a aplikací Philips Sonicare For Kids se mohou děti naučit, jak si samy správně čistit zuby. Aplikace se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem dítěte prostřednictvím Bluetooth, ukazuje techniky správného čištění a umožňuje sledovat výkon. Děti vidí, jak dobře si zuby čistí, a za dobře odvedenou práci získávají lákavé odměny. 98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti k delšímu a lepšímu čištění. Sonicare for Kids nabízí zábavný způsob, jak dětem pomoci vybudovat zdravé a správné návyky péče o zuby pro celý život.


Feature_Philips-13708010-F400072212-FIL-global-001

Senzační odměny za úspěšné čištění

Náš sonický kartáček s aplikací Philips Sonicare For Kids vnáší do čištění zcela novou úroveň zábavy. Ústředním hrdinou aplikace je roztomilý Sparkly, kterého si děti zamilují a který má čisté zuby opravdu rád. Děti se starají o Sparklyho a výukový rádce je současně motivuje, aby si zuby čistily déle a lépe. Pokaždé, když si dítě vyčistí zuby správně, je Sparkly šťastnější a každé úspěšné čištění zubů přináší odměnu. Děti mohou odemykat příslušenství a Sparklyho si upravit nebo pro něj získat zdravé jídlo, které má rád. Rodiče navíc mají možnost doplnit do aplikace vlastní odměny.


Feature_Philips-12925012-F400072214-FIL-global-001

Sledujte dobu čištění, i když aplikaci nepoužíváte

U sonického zubního kartáčku Philips Sonicare For Kids s technologií Bluetooth sleduje funkce Quadpacer v aplikaci čištění zubů v reálném čase. Rozpozná, kdy čištění zubů začne, kdy se přeruší a kdy skončí. A díky integrované paměti a časové známce na těle kartáčku můžete dokonce ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, kdy aplikaci nepoužíváte. Při dalším společném použití aplikace a těla kartáčku se údaje o těchto čištěních synchronizují s kalendářem aplikace. Odměny za úspěšné čistění si lze stále vybrat a vaše dítě snadno uvidí, jaké udělalo pokroky.


Feature_Philips-30734155-F400072213-FIL-global-001

Funkce KidTimer a KidPacer pro správné čištění po celý život

Pokud chcete vybudovat správné návyky v čištění zubů, sonický zubní kartáček Philips Sonicare For Kids s technologií Bluetooth se spojí s aplikací a pomáhá dětem postupně prodlužovat dobu čištění. Cílem je dosáhnout doby dvou minut, kterou doporučují zubaři. Při používání aplikace děti napodobují výukového rádce v aplikaci, který si důkladně čistí jednotlivé části úst. Výkový rádce bude dítě motivovat k prodloužení doby, kterou stráví čištěním každého kvadrantu. S tím, jak si dítě čistí zuby delší dobu, získává odměny od Sparklyho, který má rád zuby opravdu čisté. Učit se správně čistit zuby na celý život tak bude velká zábava.


Feature_Philips-30734157-F400072215-FIL-global-001

Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor

Zatímco se děti učí čistit zuby, naše sonická technologie se postará o všechno ostatní. Jedinečné dynamické působení sonického zubního kartáčku Philips Sonicare zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Díky více než 500 stěrům za vteřinu pomáhá síla sonického čištění kompenzovat rozvoj techniky čištění, jak se děti postupně zdokonalují. S touto technologií je sonický kartáček Philips Sonicare For Kids až o 75 % účinnější než manuální zubní kartáčky. Návštěvy zubaře se obejdou bez větších problémů.


Feature_Philips-12924195-F400072216-FIL-global-001

Výměnné samolepky pro vylepšení kartáčku

Zábavné samolepky umožní dětem výběr, jak bude jejich kartáček Sonicare for Kids vypadat. V každém balení sonického kartáčku je 8 vyměnitelných motivů, se kterými mohou děti vzhled kartáčku upravovat, jak často chtějí. V kombinaci s možností vylepšit vzhled postavičky v aplikaci pak děti s kartáčkem Philips Sonicare For Kids propadnou efektivní péči o zuby, která je vždy velmi zábavná.


Feature_Philips-12924197-F400073565-FIL-global-001

2 dětské režimy pro šetrné a efektivní čištění

Sonický zubní kartáček Sonicare for Kids nabízí 2 režimy čištění s ohledem na děti a správné čištění v různém věku: nižší intenzita pro děti od 3 let a vyšší pro děti od 7 let.


Feature_Philips-30734158-F400072474-FIL-global-001

K dispozici 2 velikosti kartáčkových hlavic

Tento sonický zubní kartáček Philips Sonicare se dodává s jednou kartáčkovou hlavicí standardní velikosti a s jednou hlavicí kompaktní (mini) velikosti. Velikosti kartáčkových hlavic Philips Sonicare For Kids jsou specificky navrženy pro jemné čištění a ochranu zubů rostoucích dětských úsměvů.


Feature_Philips-30734156-F400072217-FIL-global-001

Design s možností více uchopení pro rodiče i děti

Ergonomický design umožňuje dětem, aby si zuby čistily samy nebo společně s rodiči. Každý zubní kartáček Philips Sonicare For Kids má chytře navržené tělo, díky kterému si rodiče a děti mohou čistit zuby společně. Pevné uchopení zajistí, aby malé dětské ruce mohly s kartáčkem samy snadno pohybovat, zatímco prostorný design umožní rodičům v případě potřeby pomoci dočistit. Díky robustní stavbě těla kartáčku mohou děti kartáček jednoduše odkládat do svislé polohy nebo na vodorovně položený kartáček nanést zubní pastu.


Feature_Philips-30705102-F400060805-FIL-global-001

Pogumovaná kartáčková hlavice pro ochranu mladého chrupu

Pogumovaná hlavice tohoto elektrického zubního kartáčku je určena pro ochranu rostoucích zubů


Feature_Philips-30734159-F400072475-FIL-global-001

Upřednostňováno zubními lékaři, kteří je doporučují vlastním dětem

91 % rodičů působících v oboru zubního lékařství dává u svých vlastních dětí přednost použití kartáčku Philips Sonicare For Kids

Shrnutí produktu

 • 2 stupně intenzity 
 • Aplikace pro chytré telefony propojena přes Bluetooth
 • Kompatibilní s operačním systémem:
  • Android
  • Bluetooth 4.0
  • iPad 3. generace a vyšší
  • iPhone 4S nebo vyšší
  • iOS7 nebo vyšší
 • Barva = dle zvolené varianty
 • až 31 000 stěrů za minutu
 • Časovač čištění KidTimer a Quadpacer
 • Pogumovaná rukojeť
 • Kontrolka zobrazující stav baterie
 • Nabíjecí Lithium-iontová baterie
 • Výdrž baterie cca 14 dní
 • Napětí 110-220 V

Obsah balení

 • 1x tělo kartáčku Sonicare for Kids s technologií Bluetooth
 • Dle zvolené varianty při objednání:
  • 1x Sonicare for Kids, kompaktní velikost
  • 1x Sonicare for Kids, standartní velikost (pouze u varianty se 2 náhradními hlavicemi v balení)
 • 1x základna nabíječky
 • 8x samolepka na tělo kartáčku

Doplňkové parametry

Kategorie: Sonické zubní kartáčky
Značka: Philips
Obsah: 1 tělo
Tlakový senzor: Ne
Režimy čištění: 1
Nastavení intenzity: 2
Indikátor stavu baterie: Ano