Philips Sonicare for Kids Standard 2 ks HX6042/33

Kód: Z00910
Neohodnoceno
Značka: Philips
459 Kč –17 %
Philips 300205167 HX6042 33 A1P global 001
459 Kč –17 % 379 Kč

Hlavice dětského sonického zubního kartáčku Sonicare For Kids je ideální pro malá ústa s rostoucími zuby. Sonicare for Kids dětem nabízí bezpečný a příjemný způsob čištění zubů, při kterém se zabaví a snadno si na něj zvyknou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalé čištění během několika vteřin.*

Čistí a chrání úsměv dětí od 3 let

  • 2 ks v balení
  • Standardní velikost
  • Nasazovací
  • Čištění, které mají děti rády

Od 3 let věku

Maximální efekt pro výjimečné čištění každou vteřinu

Kompaktní velikost hlavice dětského kartáčku Philips Sonicare For Kids má speciálně vytvarovaný profil vhodný pro dětí starší 3 let. Má jemná vlákna, která zajistí příjemné čištění. Je rovněž opatřena gumovým potahem, který přináší bezpečnější a příjemnější čištění. Dodává se také ve větší, standardní velikosti pro děti starší 7 let. Náš sonický výkon vám umožní plně využít omezeného času, které vaše děti stráví čištěním zubů. Děti si navíc vytvářejí zdravé návyky a zdokonalují svou techniku čištění.

Zkonstruováno pro maximální sonický pohyb

Nasazovací design pro jednoduché umístění hlavice kartáčku

Hlavice kartáčku Philips Sonicare jsou životně důležitou součástí naší klíčové technologie vysokofrekvenčních pohybů kartáčku s vysokou amplitudou, které vykonají více než 31 000 stěrů za minutu. Naše bezkonkurenční sonická technologie plně šíří výkon celým kartáčkem, z rukojeti až po špičku hlavice kartáčku. Tento sonický pohyb vytváří dynamické proudění tekutiny, které se dostává mezi zuby a podél linie dásní a pokaždé zajistí vynikající a současně jemné vyčištění. Kartáčkovou hlavici Philips Sonicare For Kids lze snadno nasadit i sejmout z těla kartáčku, kde dobře drží a současně umožňuje jednoduchou údržbu a čištění. Je vhodná pro všechna těla sonických zubních kartáčků Philips Sonicare s výjimkou modelů PowerUp Battery a Essence.

Součást kvalitnější pravidelné péče o zdraví ústní dutiny

Vlákna, která upozorní jsou zárukou účinného čistění

Stejně jako všechny autentické kartáčkové hlavice značky Philips Sonicare je i tato bezpečná pro zuby a dásně. Kvalita každé kartáčkové hlavice byla testována a prokázala výjimečný výkon a trvanlivost. Na první pohled to nemusí být znát, avšak hlavice kartáčku se po několika měsících obvyklého používání opotřebují a postupně ztrácejí své vlastnosti. Naše modrá vlákna svým zbělením jasně upozorní na potřebu výměny hlavice kartáčku. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, vyměňte hlavici každé tři měsíce.Technické specifikace

Balení obsahuje
 
Kartáčkové hlavice 2 ks Philips Sonicare for Kids, Standardní velikost
Kompatibilita
 
Systém kartáčkových hlavic Nasazovací
Vhodné pro tyto modely HealthyWhite+
pro děti – for Kids
Design a provedení
 
Měkkost vláken Měkká nylonová vlákna
Barva Aqua
Vlákna, která upozorní Ztráta modré barvy vláken
Velikost Standardní
Materiál hlavice kartáčku Bez BPA
Kvalita a výkon
 
Výměna Každé 3 měsíce
Testováno pro optimální použití
Přínos pro zdraví
 
Odstraňování zubního plaku Pomáhá odstranit plak