Philips Sonicare for Kids modrý s technologií Bluetooth + 1 hlavice HX6321/04

Kód: Z00914
Neohodnoceno
Značka: Philips
1 599 Kč –13 % 1 399 Kč

Udržte zájem dětí během čištění zubů. Technologie Bluetooth® propojuje sonický kartáček Philips Sonicare For Kids se zábavnou aplikací v telefonu nebo tabletu a motivuje děti k samostatnému, lepšímu a delšímu čištění. Děti se tak baví a získávají zdravé návyky, které jim vydrží po celý život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní sonická technologie. Více zábavy, lepší čištění!

Naučte své děti zdravým návykům pro celý život!

  • Technologie Bluetooth®
  • Interaktivní aplikace
  • 1 kartáčková hlavice
  • 2 režimy

Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění

98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe

Aplikace Philips Sonicare For Kids se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem vašeho dítěte a formou hry podporuje výuku správné techniky čištění zubů a dásní. Výukový rádce motivuje děti k tomu, aby si zuby čistily déle a lépe. Každé čištění začíná jednoduchými obrazovými pokyny, jak to dělat správně. Aplikace monitoruje každé čištění a jeho délku, aby rodiče měli dokonalý přehled o výsledcích jak si děti vedou mezi kontrolami u zubaře. Se zubním kartáčkem a aplikací Philips Sonicare For Kids se mohou děti naučit, jak si samy správně čistit zuby. Aplikace se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem dítěte prostřednictvím Bluetooth, ukazuje techniky správného čištění a umožňuje sledovat výkon. Děti vidí, jak dobře si zuby čistí, a za dobře odvedenou práci získávají lákavé odměny. 98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti k delšímu a lepšímu čištění. Sonicare for Kids nabízí zábavný způsob, jak dětem pomoci vybudovat zdravé a správné návyky péče o zuby pro celý život.

Senzační odměny za úspěšné čištění

Sledujte dobu čištění, i když aplikaci nepoužíváte

Náš sonický kartáček s aplikací Philips Sonicare For Kids vnáší do čištění zcela novou úroveň zábavy. Ústředním hrdinou aplikace je roztomilý Sparkly, kterého si děti zamilují a který má čisté zuby opravdu rád. Děti se starají o Sparklyho a výukový rádce je současně motivuje, aby si zuby čistily déle a lépe. Pokaždé, když si dítě vyčistí zuby správně, je Sparkly šťastnější a každé úspěšné čištění zubů přináší odměnu. Děti mohou odemykat příslušenství a Sparklyho si upravit nebo pro něj získat zdravé jídlo, které má rád. Rodiče navíc mají možnost doplnit do aplikace vlastní odměny. U sonického zubního kartáčku Philips Sonicare For Kids s technologií Bluetooth sleduje funkce Quadpacer v aplikaci čištění zubů v reálném čase. Rozpozná, kdy čištění zubů začne, kdy se přeruší a kdy skončí. A díky integrované paměti a časové známce na těle kartáčku můžete dokonce ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, kdy aplikaci nepoužíváte. Při dalším společném použití aplikace a těla kartáčku se údaje o těchto čištěních synchronizují s kalendářem aplikace. Odměny za úspěšné čistění si lze stále vybrat a vaše dítě snadno uvidí, jaké udělalo pokroky.

Funkce KidTimer a KidPacer pro správné čištění po celý život

Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor

Pokud chcete vybudovat správné návyky v čištění zubů, sonický zubní kartáček Philips Sonicare For Kids s technologií Bluetooth se spojí s aplikací a pomáhá dětem postupně prodlužovat dobu čištění. Cílem je dosáhnout doby dvou minut, kterou doporučují zubaři. Při používání aplikace děti napodobují výukového rádce v aplikaci, který si důkladně čistí jednotlivé části úst. Výkový rádce bude dítě motivovat k prodloužení doby, kterou stráví čištěním každého kvadrantu. S tím, jak si dítě čistí zuby delší dobu, získává odměny od Sparklyho, který má rád zuby opravdu čisté. Učit se správně čistit zuby na celý život tak bude velká zábava. Zatímco se děti učí čistit zuby, naše sonická technologie se postará o všechno ostatní. Jedinečné dynamické působení sonického zubního kartáčku Philips Sonicare zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Díky více než 500 stěrům za vteřinu pomáhá síla sonického čištění kompenzovat rozvoj techniky čištění, jak se děti postupně zdokonalují. S touto technologií je sonický kartáček Philips Sonicare For Kids až o 75 % účinnější než manuální zubní kartáčky. Návštěvy zubaře se obejdou bez větších problémů.

Výměnné samolepky pro vylepšení kartáčku

2 dětské režimy pro šetrné a efektivní čištění

Zábavné samolepky umožní dětem výběr, jak bude jejich kartáček Sonicare for Kids vypadat. V každém balení sonického kartáčku je 8 vyměnitelných motivů, se kterými mohou děti vzhled kartáčku upravovat, jak často chtějí. V kombinaci s možností vylepšit vzhled postavičky v aplikaci pak děti s kartáčkem Philips Sonicare For Kids propadnou efektivní péči o zuby, která je vždy velmi zábavná. Sonický zubní kartáček Sonicare for Kids nabízí 2 režimy čištění s ohledem na děti a správné čištění v různém věku: nižší intenzita pro děti od 3 let a vyšší pro děti od 7 let.

K dispozici 2 velikosti kartáčkových hlavic

Design s možností více uchopení pro rodiče i děti

Tento sonický zubní kartáček Philips Sonicare se dodává s jednou kartáčkovou hlavicí standardní velikosti a s jednou hlavicí kompaktní (mini) velikosti. Velikosti kartáčkových hlavic Philips Sonicare For Kids jsou specificky navrženy pro jemné čištění a ochranu zubů rostoucích dětských úsměvů. Ergonomický design umožňuje dětem, aby si zuby čistily samy nebo společně s rodiči. Každý zubní kartáček Philips Sonicare For Kids má chytře navržené tělo, díky kterému si rodiče a děti mohou čistit zuby společně. Pevné uchopení zajistí, aby malé dětské ruce mohly s kartáčkem samy snadno pohybovat, zatímco prostorný design umožní rodičům v případě potřeby pomoci dočistit. Díky robustní stavbě těla kartáčku mohou děti kartáček jednoduše odkládat do svislé polohy nebo na vodorovně položený kartáček nanést zubní pastu.

Pogumovaná kartáčková hlavice pro ochranu mladého chrupu

Upřednostňováno zubními lékaři, kteří je doporučují vlastním dětem

Pogumovaná hlavice tohoto elektrického zubního kartáčku je určena pro ochranu rostoucích zubů 91 % rodičů působících v oboru zubního lékařství dává u svých vlastních dětí přednost použití kartáčku Philips Sonicare For KidsTechnické specifikace

Režimy
 
Režimy čištění 2
Kompatibilita
 
Kompatibilita se systémy iOS iPhone 4S nebo vyšší
iPad 3. generace nebo vyšší
s operačním systémem iOS7
Kompatibilita se systémem Android Telefony Android
Tablety s funkcí Bluetooth 4.0
Design a provedení
 
Barva Aqua
Snadné použití
 
Systém kartáčkových hlavic Zacvakávací hlavice kartáčku
Indikátor baterie Kontrolka zobrazuje stav baterie
Rukojeť Pogumovaná rukojeť usnadňuje manipulaci
Tenký ergonomický design
Displej Osvětlený displej
Technické údaje
 
Baterie Nabíjecí
Typ baterie Lithium-iontová
Provozní doba (od plného nabití do vybití) Až 2 týdny
Balení obsahuje
 
Tělo kartáčku 1 tělo kartáčku Sonicare for Kids s technologií Bluetooth
Kartáčkové hlavice 1 Sonicare for Kids, kompaktní velikost
Nabíjeečka 1
Samolepky 8 přizpůsobitelných samolepek
Výkon čištění
 
Frekvence Až 31 000 stěrů za minutu
Výkon O 75 % efektivnější než manuální kartáček
Přínos pro zdraví Pro zdravé návyky hygieny zubů a dásní
Časovač KidTimer a Quadpacer
Spotřeba
 
Napětí 110–220 V