Philips Sonicare Premium Mix 3 ks HX9073/07

Kód: Z01687
Značka: Philips
799 Kč –8 %
Philips Sonicare Premium Mix 3 ks HX9073/07
799 Kč –8 % 735 Kč

Hlavice kartáčku Premium Plaque Defense poskytuje až 10x účinnější odstranění zubního plaku* pro dosažení lepších výsledků. Hlavice Premium Gum Care zajišťuje až 7x zdravější dásně během pouhých dvou týdnů*** a hlavice Premium White odstraní až o 100 % více skvrn za 3 dny*

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hloubkové čištění, zdravější dásně a bělejší zuby

Kompletní péče o zuby a dásně

  • 3 ks v balení
  • Standardní velikost
  • Nasazovací
  • Párování režimů BrushSync

Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem

Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů***

Díky flexibilnímu designu odstraňuje až 10x více plaku i v obtížně dostupných místech*, čímž je dosaženo skutečně intenzivního čištění podél linie dásní a mezi zuby. S kartáčkovou hlavicí Philips Sonicare Premium Gum Care je i to nejintenzivnější čištění šetrné. Při pohybu po dásních absorbují pružné strany a vlákna hlavice Premium Gum Care veškerý přílišný tlak, a tak jsou vaše dásně chráněné i při intenzivním čištění. Vlákna odstraňují plak a bakterie podél linie dásní a tím přispívají k jejich zdraví. Díky zakřivenému tvaru kartáčkové hlavice je zajištěn maximální kontakt vláken.

Odstraňuje až o 100 % více povrchových skvrn už za 3 dny*

Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek****

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku Philips Sonicare Premium White odstraňuje plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní pro hloubkové čištění a zářivější úsměv za pouhé 3 dny. S naším párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty****. Kartáčkové hlavice Premium jsou synchronizovány s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare**** a vybírají optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči, bělost zubů a zdravé dásně. Stačí už jen začít čistit.

4x více povrchového kontaktu** pro hloubkové čištění bez námahy

Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor

S naší adaptibilní technologií je každé čištění individuální. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Plaque Defense, Premium Gum Care a Premium White přizpůsobí jedinečným liniím vašich úst. Vlákna se přizpůsobí dásním a zubům a zajistí až 4x větší kontakt s povrchem** než běžná kartáčková hlavice pro hloubkové čištění, a to i na těžko přístupných místech. Adaptibilní technologie čištění jemně kopíruje linii dásní a absorbuje přílišný tlak při čištění. Umožňuje tak naplno využít sonický stíravý pohyb pro skvělý pocit v ústech a dokonalé čištění. Hlavice a tělo kartáčku Philips Sonicare tvoří skvělý tým. Díky naší sonické technologii dosáhnete bezkonkurenčního čištění. Vysokofrekvenční vibrace kartáčku s výkonem až 62 000 stěrů za minutu napění zubní pastu na jemné čisticí bublinky a vhání je mezi zuby a podél linie dásní, čímž zajistí výjimečné čištění.

Buďte vždy informováni, když je potřeba vyměnit hlavici, aby bylo čištění efektivní – kdykoliv.

Nasazovací design pro jednoduché umístění výměnné kartáčkové hlavice

Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte, a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit. Nemáte chytrý kartáček Philips Sonicare? Stačí sledovat modrá vlákna. Pokud zbělají, je čas hlavici vyměnit. Hlavice Premium Plaque Control, Premium White a Premium Gum Care se snadno nasadí na tělo kartáčku Philips Sonicare. Výměna hlavice je snadná, stačí ji sejmout. Díky našemu systému nasazování je údržba a čištění kartáčku opravdu snadné. Hlavice Premium se hodí na všechna těla kartáčků Philips Sonicare kromě PowerUp Battery a Essence.

Produkty prošly testováním, díky kterému splňují nároky na péči o ústní dutinu

 
Všechny hlavice Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům a dásním. Hlavice jsou důkladně testovány, abyste si při každém čištění mohli užívat výjimečný výkon a výdrž.  Technické specifikace

Balení obsahuje
 
Kartáčkové hlavice 1 kartáčková hlavice W3 Premium White
1 kartáčková hlavice G3 Premium Gum Care
1 kartáčková hlavice C3 Premium Plaque Defense
Kompatibilita
 
Systém kartáčkových hlavic Nasazovací
Vhodné pro tyto modely Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku
Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem
Řada 3 Series péče o dásně
DiamondClean
DiamondClean Smart
EasyClean
Essence+
FlexCare
FlexCare Platinum
FlexCare Platinum Connected
FlexCare+
pro děti – for Kids
HealthyWhite
HealthyWhite+
PowerUp
Design a provedení
 
Měkkost vláken Středně měkké
Barva Bílá
Vlákna, která upozorní Ztráta modré barvy vláken
Velikost Standardní
Materiál hlavice kartáče Měkké, flexibilní gumové boky
Kvalita a výkon
 
Výměna Každé 3 měsíce
Testováno pro optimální použití
Přínos pro zdraví
 
Odstraňování zubního plaku Odstraňuje až 10x více plaku i v obtížně dostupných místech
Bělení Odstraní o 100 % více skvrn již za 3 dny používání
Odstraňování zubního plaku Až 7x zdravější dásně