PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ! 05.-18.7 bude uzavřena prodejna a nebudou vyřizovány žádné objednávky.
Nové objednávky budou přijaty ke zpracování až 22.7.

Philips Sonicare TongueCare+ na čištění jazyka HX8072

Kód: Z01683 Z01682 Zvolte variantu
Značka: Philips
399 Kč
Varianta
 • Pro čištění jazyka,
 • odstraňuje povlak,
 • zlepšuje dech,
 • bílé / černé provedení,
 • pro Philips Sonicare.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Philips Sonicare, hlavice na čištění jazyka

Jediná hlavice na čištění jazyka s technologií Sonicare

 • Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením

  Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením

  Hlavice na čištění jazyka TongueCare+ rychle změní váš kartáček na zuby Philips Sonicare na kartáček na čištění jazyka se sonickou technologií. Jednotlivé kartáčky na čištění jazyka se nasadí na tělo kartáčku Philips Sonicare, jako běžná kartáčková hlavice. Tyto inovativní hlavice na čištění jazyka se snadno používají, mění a čistí a můžete je kombinovat se všemi těly kartáčku Philips Sonicare. Začlenit čištění jazyka do každodenní péče o ústní dutinu tak nebylo nikdy snadnější. Kompatibilní se všemi sonickými zubními kartáčky Philips Sonicare s výjimkou: PowerUp Battery a Essence.

 • Snadný přístup ke všem částem jazyka

  Snadný přístup ke všem částem jazyka

  Pokud si chcete dokonale vyčistit jazyk, musíte se dostat všude. Díky ergonomickému tvaru hlavice na čištění jazyka TongueCare+ to není problém. S malou a flexibilní hlavicí kartáčku snadno odstraníte bakterie způsobující nepříjemný dech.

 • Automatické spárování s tělem zubního kartáčku

  Automatické spárování s tělem zubního kartáčku

  Uvnitř hlavice na čištění jazyka TongueCare+ je mikročip, který komunikuje s tělem vašeho kartáčku na zuby. Jakmile hlavici nasadíte, tělo jí automaticky rozezná a zvolí příslušný režim a intenzitu pro optimální čištění jazyka. Jediné, co musíte udělat, je zapnout Váš kartáček.

 • 240 vláken MicroBristles pro šetrné hloubkové vyčištění

  240 vláken MicroBristles pro šetrné hloubkové vyčištění

  S 240 gumovými vlákny MicroBristles je hlavice na čištění jazyka TongueCare+ určena k čistění měkkého a pórovitého povrchu jazyka. Flexibilní vlákna MicroBristles kopírují a jemně čistí okolí vyvýšenin a rýh, odstraňují nánosy bakterií a absorbují hlouběji sprej Philips Sonicare BreathRx, který zneškodní bakterie na jazyku.

 • Philips Sonicare, hlavice k čištění jazyka

  Philips Sonicare, hlavice k čištění jazyka

  TongueCare+ je jediná hlavice na čištění jazyka s účinností Philips Sonicare, která odstraňuje bakterie způsobující nepříjemný dech při každém tahu. Díky 31 000 vibracím za minutu účinně odstraňuje nečistoty z jazyka i bakterie způsobující nepříjemný dech a zapracovává hlouběji látky obsažené ve spreji Philips Sonicare BreathRx, které zneškodňují bakterie. Budete mít pocit čistšího jazyka a déle svěžího dechu.

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁHRADNÍ HLAVICE
Značka: Philips
EAN: 8710103817369