OMEZENÝ PROVOZ! Od 01.07.2022 do 17.01.2022 není možné z eshopu objednávat. Čerpáme dovolenou!

TrueLife SonicBrush Compact Duo sonický zubní kartáček

Kód: Z02481
Značka: TrueLife
1 890 Kč

Chcete mít zdravé zuby a dásně? Nestresovat se z každé návštěvy zubaře? Na kartáček TrueLife SonicBrush Compact s moderní sonickou technologií se můžete spolehnout vy, i váš partner.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti produktu

V sadě Truelife SonicBrush Compact Duo najdete dva sonické kartáčky (v černé a bílé variantě), čtyři zubní hlavice, dvě cestovní pouzdra a dvě dobíjecí základny.

Dopřejte si i vy exkluzivní zubní péči, díky které získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Baterie kartáčku vydrží až 30 dní.

Specifikace

4 režimy pro každodenní péči

Kartáčky ze sady TrueLife SonicBrush Compact Duo nabízejí 4 módy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim Whiten a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage.


Sonická technologie zničí plak

Hlavice kartáčků kmitá rychlostí 70 000 pohybů za minutu. Jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám, ani bakteriím. Sonická technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor a tím je pomáhá čistit.


Délku čištění pohlídá Vám i partnerovi

Kartáčky v sobě mají zabudovaný časovač, který vás provede každým čištěním. Po 30 sekundách vám dá vědět a vy se v klidu můžete přesunout na další část úst. Po dvou minutách se kartáček automaticky vypne. Čištění díky časovači rychle uteče. Navíc získáte jistotu, že jste si zuby vyčistili rovnoměrně a správně.


Pro každé zuby

V každém balení TrueLife SonicBrush Compact Duo naleznete 4 hlavice Standard. Doporučujeme každé 3 měsíce zubní hlavici vyměnit za novou. V nabídce naleznete tři typy. Pokud máte zuby příliš citlivé, vyzkoušejte hlavice Sensitive, které jsou vhodné i pro děti od 7 let. Pro co nejbělejší úsměv se vám určitě hodí hlavice Whiten.


10

Šetrná sonická technologie

Sonické kartáčky pracují na bázi vysokorychlostního kmitání a vibrací. Hlava kartáčku neničí zubní sklovinu a hodí se i pro citlivé zuby.


 9

4 režimy čištění

Pro maximální účinnost jsme kartáčky vybavili hned čtyřmi režimy. Dohromady se skvěle postarají o vaše ústa – ať chcete mít bělejší úsměv, správně prokrvit dásně nebo si jen efektivně vyčistit zuby.


11

Automatický časovač

Časovač pohlídá správnou dobu čištění a po dvou minutách kartáček vypne.


4

Rovnoměrné čištění

Kartáček vám dá každých 30 sekund vědět, že byste se měli přesunout na další část úst. Čištění tak bude rovnoměrné a zdravé.


12

Cestování bez potíží

Těla kartáčků jsou kompaktní a velmi lehká. 30 denní výdrž baterie kartáčků vám zajistí, že nemusíte na cestách řešit nabíjení. Dvě cestovní pouzdra v bílé a černé barvě, zaručí bezpečné a hygienické uložení kartáčku.


 13

4 náhradní hlavice v balení

V sadě najdete čtyři hlavice nové generace. Výměna hlavice zabere pár sekund.

Shrnutí produktu
 • 4 režimy čištění
 • Barva: Bílá + Černá
 • až 70 000 stěrů za minutu
 • Časovač čištění
 • Tlakový senzor
 • Indikátor stavu baterie
 • Výdrž baterie cca 30 dní
Obsah balení
 • 1x tělo zubního kartáčku TrueLife SonicBrush Compact BÍLÉ
 • 1x tělo zubního kartáčku TrueLife SonicBrush Compact ČERNÉ
 • 4x kartáčová hlavice Standard
 • 1x cestovní pouzdro bílé
 • 1x cestovní pouzdro černé
 • 1x nabíjecí stanice bílá
 • 1x nabíjecí stanice černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Sonické zubní kartáčky
Značka: TrueLife
Obsah: 2 těla
Tlakový senzor: Ano
Režimy čištění: 4
Nastavení intenzity: Ne
Indikátor stavu baterie: Ano